سایه مناسب مدل چشم شما

اگر می خواهید چشمانی زیبا، گیرا و جذاب داشته باشید، بهترین راه این است که به سایه چشم خود توجه کنید. توجه داشته باشید که زمانی که چشمانتان را آرایش می کنید، نیازی نیست که از رژهای پررنگ استفاده کنید.

اگر چشمان قهوه ای دارید، بهتراست از رنگ های سایه روشن و تیره استفاده کنید. به عنوان مثال رنگ خاکستری، چشمان قهوه ای را تغییر می دهد و به چشمان کنتراست نقره‌ای رنگ می‌بخشد و تن‌های کهربایی را پر رنگ‌تر می‌کند.

اگر چشمان سبز دارید، از سایه‌ی کرمی مسی رنگ، روی تمام پلک و در گوشه‌های چشم استفاده کنید و با یک سایه‌ی پودری غیر فشرده، به آن جلوه‌ی بیشتری می‌دهیم.

اگر چشمان فندقی دارید، یک خط چشم آبی روشن، پوشش عنبیه‌های رنگی را درخشان می‌کند و اگر در پلک پایین استفاده شود باعث ایجاد ته‌رنگ‌های زرد و کهربایی می‌شود. قابل ذکراست که کسانی که چشمان فندقی رنگ دارید، با اعتمادبه نفس کامل می توانید از هررنگی استفاده کنید.

اگر چشمان آبی دارید، از سایه‌ی قرمز یا بنفش استفاده کنید تا مانند الیزابت تیلور شوید.

اگر چشمان گود دارید، از سایه های براق استفاده کنید. به این صورت که سایه های روشن از گوشه داخلی چشم به گوشه بیرونی بکشید و سمت چین های چشم سایه های تیره بزنید و محو کنید.

اگر چشمان فاصله دار دارید به اینگونه سایه بزنید : سایه های تیره از گوشه داخلی تا وسط پلک بکشید و از ادامه اش سایه های روشن تا گوشه بیرونی چشم بکشید و محو کنید تا چشمانتان به هم نزدیکتر دیده شوند.

اگر چشمان نزدیک به هم دارید، با یک خط چشم خطی نازک را از گوشه چشم شروع کنید و هرچه به سمت انتهای چشم میروید آن را پهن تر کنید.از گوشه داخلی چشم سایهای کمرنگ تا وسط پلک بکشید و ادامه اش را سایه های تیره بزنید و محو کنید.

ثبت نظر

13 + هجده =